מדיניות פרטיות

מדיניות הפרטיות של THE ART NEWSPAPER

THE ART NEWSPAPER® ("אנו") מחויב להגן ולכבד את פרטיותך.

מדיניות זו (יחד עם תנאי השימוש המצויים כאן וכל מסמך אחר המוזכר בה) קובעים את הבסיס לפיו כל המידע האישי שאנו אוספים ממך, או שאתה מספק לנו, יעובד על ידינו. אנא קרא בעיון את הדברים הבאים בכדי להבין את השקפותינו ושיטות העבודה שלנו בנוגע לנתונים האישיים שלך וכיצד נתייחס אליהם. בביקור באתר www.theartnewspaper.com, הידוע גם בשם theartnewspaper.com, אתה מקבל את הסכמתך לנהלים המתוארים במדיניות זו.

לצורך חוק הגנת הנתונים משנת 1998 (החוק), מנהל המידע הוא U Allemandi & Co. Publishing Limited, 70 South Lambeth Road, לונדון, בריטניה, SW8 1RL. החברה רשומה באנגליה תחת מספר החברה 05166640.

מידע שאנו אוספים ממך

כיצד עיתון האמנות מעבד את המידע שהוא אוסף אודותיך:

מידע שאתה מספק לנו: זהו מידע אודותיך שאתה נותן לנו על ידי מילוי טפסים הכלולים באתר שלנו www.theartnewspaper.com (האתר) או באמצעות התכתבות איתנו בטלפון, בדואר אלקטרוני או בדרך אחרת. הוא כולל מידע שאתה מספק בעת ההרשמה לשימוש באתר, מנוי על המוצרים שלנו, משתמש בערוצי המדיה החברתית שלנו, נכנס לתחרות, קידום מכירות או סקר וכאשר אתה מדווח על בעיה באתר. המידע שתמסור לנו עשוי לכלול את שמך, כתובת הדואר האלקטרוני ומספרי הטלפון שלך, פרטי כרטיס האשראי, כרטיס האשראי, שם החברה, כתובת הדואר וכתובת המסירה שלך.

מידע שאנו אוספים אודותיך. לגבי כל אחד מביקוריך באתרנו אנו אוספים באופן אוטומטי את המידע הבא:

מידע טכני, כולל כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) המשמשת לחיבור המחשב שלך לאינטרנט, פרטי הכניסה שלך, סוג הדפדפן והגרסה, הגדרת אזור הזמן, סוגי התוספים והגרסאות של הדפדפן, מערכת הפעלה ופלטפורמה;

מידע על הביקור שלך, כולל איתורי משאבים אחידים מלאים (URL), זרם קליקים אל האתר שלנו וממנו (כולל תאריך ושעה), חומרים שצפית או חיפשת אחר זמני התגובה לדף, שגיאות הורדה, משך הביקורים בדפים מסוימים , מידע על אינטראקציה בין העמודים (כגון גלילה, לחיצות והעברות עכבר), שיטות המשמשות לדפדוף הרחק מהדף, [וכל מספר טלפון המשמש להתקשרות למספר שירות הלקוחות שלנו.

מידע שאנו מקבלים ממקורות אחרים. זהו מידע שאנו מקבלים אודותיך אם אתה משתמש באתרים אחרים שאנו מפעילים או בשירותים אחרים שאנו מספקים או מעסיקים. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם צדדים שלישיים (כולל, למשל, שותפים עסקיים, קבלני משנה בשירותים טכניים, תשלומים ומשלוחים, רשתות פרסום, ספקי ניתוח, ספקי מידע לחיפוש, סוכנויות הפניה לאשראי).

עוגיות

האתר שלנו משתמש בעוגיות כדי להבדיל אותך ממשתמשים אחרים באתר שלנו. זה עוזר לנו לספק לך חוויה טובה כשאתה גולש באתר שלנו וגם מאפשר לנו לשפר את האתר שלנו. למידע מפורט על קובצי ה- cookie בהם אנו משתמשים והמטרות שלשמן אנו משתמשים בהם עיין במדיניות העוגיות שלנו https://www.theartnewspaper.com/information/cookie-policy

שימושים שנעשו במידע

אנו משתמשים במידע המוחזק אודותיך בדרכים הבאות:

מידע שאתה נותן לנו. אנו נשתמש במידע זה:

לבצע את התחייבויותינו הנובעות מכל חוזים שנחתמו בינך וביננו ולספק לך את המידע, המוצרים והשירותים שאתה מבקש מאיתנו;

לספק לך מידע על מוצרים ושירותים אחרים שאנו מציעים הדומים לאלו שכבר רכשת או ביררת לגבים;

לספק לך, או לאפשר לצדדים שלישיים נבחרים לספק לך, מידע על סחורות או שירותים שאנו חושבים שיכולים לעניין אותך.

אם אינך רוצה שנשתמש בנתונים שלך בדרך זו, או נעביר את פרטיך לצדדים שלישיים למטרות שיווק, אנא הודיע ​​לנו על העדפותיך על ידי שליחת דוא"ל עם הכיתוב "OPT-OUT" אל [subscribe @ theartnewspaper. com] או התקשר אלינו בטלפון +44 (0) 20 3416 9000

להודיע ​​לך על שינויים בשירות שלנו;

כדי להבטיח שתוכן מהאתר שלנו יוצג בצורה היעילה ביותר עבורך ועבור המכשיר שלך.

מידע שאנו אוספים אודותיך. אנו נשתמש במידע זה:

לניהול האתר ולפעולות פנימיות, כולל פתרון בעיות, ניתוח נתונים, בדיקות, מחקר, סטטיסטיקה ומטרות סקר;

כדי לשפר את האתר כדי להבטיח שתוכן יוצג בצורה היעילה ביותר עבורך ועבור המחשב שלך;

כדי לאפשר לך להשתתף בתכונות אינטראקטיביות של השירות שלנו, כאשר אתה בוחר לעשות זאת;

כחלק מהמאמצים שלנו לשמור על בטיחות האתר שלנו;

כדי למדוד או להבין את יעילות הפרסום שאנו משרתים לך ולאחרים, ולהעביר לך פרסום רלוונטי;

להציע הצעות והמלצות לך ולמשתמשים אחרים באתרנו אודות מוצרים או שירותים העשויים לעניין אותך או אותם.

מידע שאנו מקבלים ממקורות אחרים. אנו נשלב מידע זה עם מידע שתמסור לנו ומידע שאנו אוספים אודותיך. אנו נשתמש במידע זה ובמידע המשולב למטרות המפורטות לעיל (תלוי בסוגי המידע שאנו מקבלים).

גילוי המידע שלך

אתה מסכים שיש לנו את הזכות לשתף את המידע האישי שלך עם:

כל חבר בקבוצה שלנו, שמשמעותו חברות הבת שלנו, חברת האחזקות האולטימטיבית שלנו וחברות הבת שלה, כהגדרתן בסעיף 1159 לחוק החברות בבריטניה 2006.

צדדים שלישיים נבחרים כולל:

שותפים עסקיים, ספקים וקבלני משנה לביצוע כל חוזה שאנו מתקשרים איתך;

מפרסמים ורשתות פרסום שדורשים מהנתונים לבחור ולהגיש פרסומות רלוונטיות לך ולאחרים. איננו מוסרים מידע על אנשים הניתנים לזיהוי למפרסמים שלנו, אך אנו מספקים להם מידע מצטבר על המשתמשים שלנו (לדוגמה, אנו עשויים להודיע ​​להם כי 500 גברים מתחת לגיל 30 לחצו על הפרסומת שלהם בכל יום נתון). אנו עשויים גם להשתמש במידע מצטבר שכזה כדי לעזור למפרסמים להגיע לסוג הקהל אליו הם רוצים למקד. אנו עשויים לעשות שימוש בנתונים האישיים שאספנו ממך כדי לאפשר לנו לעמוד ברצונם של המפרסמים שלנו על ידי הצגת הפרסומת שלהם בפני קהל היעד;

ספקי ניתוח ומנועי חיפוש המסייעים לנו בשיפור ובאופטימיזציה של האתר;

אנו נחשוף את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים:

במקרה שאנו מוכרים או קונים עסק או נכסים כלשהם, במקרה זה אנו נחשוף את המידע האישי שלך למוכר או לקונה הפוטנציאלי של עסק או נכסים כאלה.

אם U Allemandi & Co. Publishing Limited או כל נכסיה באופן נרכש על ידי צד שלישי, ובמקרה זה נתונים אישיים המוחזקים על ידי לקוחותיה יהיו אחד הנכסים שהועברו.

אם אנו מחויבים לחשוף או לשתף את הנתונים האישיים שלך על מנת לעמוד בכל התחייבות חוקית, או על מנת לאכוף או להחיל את תנאי השימוש שלנו הכלולים בכתובת http://theartnewspaper.com/information/terms-and-conditions והסכמים אחרים; או כדי להגן על הזכויות, הקניין או הבטיחות של U Allemandi & Co. Publishing Limited, לקוחותינו או אחרים. זה כולל החלפת מידע עם חברות וארגונים אחרים למטרות הגנה מפני הונאה והפחתת סיכוני אשראי.

היכן אנו מאחסנים את הנתונים האישיים שלך

כל המידע שאתה מספק לנו מאוחסן בשרתים המאובטחים שלנו באיחוד האירופי.

כל עסקאות תשלום יוצפנו. כאשר קיבלת סיסמה המאפשרת לך לגשת לחלקים מסוימים באתר שלנו, אתה אחראי לשמור על סודיות סיסמה זו. אנו מבקשים ממך לא לשתף סיסמה עם אף אחד.

למרבה הצער, העברת המידע דרך האינטרנט אינה מאובטחת לחלוטין. למרות שנעשה כמיטב יכולתנו להגן על הנתונים האישיים שלך, איננו יכולים להבטיח את אבטחת הנתונים המועברים לאתרנו; כל שידור הוא על אחריותך בלבד. לאחר שקבלנו את המידע שלך, נשתמש בנהלים קפדניים ובתכונות אבטחה כדי לנסות למנוע גישה בלתי מורשית.

הזכויות שלך

יש לך את הזכות לבקש מאיתנו לא לעבד את הנתונים האישיים שלך למטרות שיווק. אתה יכול לממש את זכותך למנוע עיבוד כזה על ידי סימון תיבות מסוימות בטפסים בהם אנו משתמשים לאיסוף הנתונים שלך. תוכל גם לממש את הזכות בכל עת על ידי ידיעתנו על העדפותיך על ידי שליחת דוא"ל עם הנושא "OPT-OUT" אל [subscribe@theartnewspaper.com] או על ידי התקשרות אלינו בטלפון +44 (0) 20 3416 9000.

האתר שלנו עשוי להכיל מעת לעת קישורים לאתרים של רשתות השותפים, המפרסמים והשותפים שלנו. אם אתה עוקב אחר קישור לאחד מאתרי האינטרנט הללו, שים לב כי לאתרים אלה יש מדיניות פרטיות משלהם וכי איננו מקבלים כל אחריות או אחריות למדיניות זו. אנו ממליצים לבדוק מדיניות זו לפני שתשלח נתונים אישיים לאתרים אלה.

גישה למידע

החוק נותן לך את הזכות לגשת למידע המוחזק אודותיך. ניתן לממש את זכות הגישה שלך בהתאם לחוק. כל בקשת גישה תחויב בתשלום של 10 ליש"ט בכדי לעמוד בעלויות שלנו במתן פרטי המידע שבידינו אודותיך.

שינויים במדיניות הפרטיות שלנו

כל שינוי שנבצע במדיניות הפרטיות שלנו בעתיד יפורסם בעמוד זה, ובמידת הצורך נמסר לך הודעת דואר אלקטרוני, אם תספק כזה. אנא חזור לעמוד זה לעיתים קרובות כדי לראות עדכונים או שינויים במדיניות הפרטיות שלנו.

איש קשר

אנו מקדמים בברכה את שאלותיך, הערותיך ובקשותיך בנוגע למדיניות פרטיות זו. אל תהסס לפנות אלינו על ידי כתיבה לעיתון האמנות בכיכר הנובר 17, לונדון, בריטניה, W1S 1BN