תנאים והגבלות

התנאים וההגבלות של אתר Art Newspaper®: עודכן ב -20 במרץ 2018

על ידי שימוש באתר האינטרנט WWW.THEARTNEWSPAPER.COM אתה מקבל את התנאים האלה. אם אינך מסכים לתנאים אלה, אינך חייב להשתמש באתר שלנו. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבחון את התנאים הללו ולפרסם את הגרסה הנוכחית כאן, בדף זה. תנאים אלו עודכנו לאחרונה בתאריך שהוצג לעיל.

מי אנחנו: אנחנו חברה מוגבלת בבריטניה U Allemandi & Co. Publishing Limited, הרשומה באנגליה תחת מספר החברה 05166640. השם המסחרי שלנו הוא THE ART NEWSPAPER®. מספר המע"מ שלנו הוא GB 524343860.

מה אנו עושים: אנו מפרסמים את המהדורה הבינלאומית של THE ART NEWSPAPER® theartnewspaper.com, העיתון שלנו, אנו מפעילים את האתר ומפעילים את חשבונות המדיה החברתית של ART ART NEWSPAPER®:

https://www.instagram.com/theartnewspaper.official/

https://twitter.com/theartnewspaper

https://www.facebook.com/theartnewspaper

https://medium.com/@ArtNewspaper

ליצירת קשר, אנא שלחו דוא"ל ל- info@theartnewspaper.com או שלחו אותנו לכתובת 131-151 Great Titchfield Street, לונדון, בריטניה, W1W 5BB או התקשרו לקו שירות הלקוחות שלנו בטלפון +44 (0) 203 416 9000

אתה יכול לשמור עותק של מונחים אלה ולאחסן אותו במכשיר הפרטי שלך לעיונך העתידי. לידיעתך, תנאים אלה וכל חומר אחר באתרינו הם THE ART NEWSPAPER® או הקניין הרוחני של מורשי הרישיון. יצירות אלה מוגנות על ידי חוקים ואמנות זכויות יוצרים ברחבי העולם. כל הזכויות כאלה שמורות.

השימוש שלך בחומר באתר: אסור לך לשנות את העיתון הנייר או את העותקים הדיגיטליים של כל החומרים שהעתקת או הורדת מאתרינו לשימוש אישי, ואסור לך להשתמש בכל איורים, צילומים, קטעי וידאו או שמע או כל גרפיקה כלשהי. בנפרד מכל טקסט נלווה.

קרדיטים: יש להכיר תמיד בסטטוס® של THE ART NEWSPAPER (ושל כל התורמים המזוהים) ככותבי התוכן באתר שלנו. אסור לך להשתמש בשום חלק מהתוכן באתר שלנו למטרות מסחריות מבלי לקבל רישיון לכך מאיתנו או מעניקי הרישיון שלנו.

קישור לאתר / ים שלנו: אתה רשאי לקשר לדף הבית שלנו או לחומר שאתה מגיב עליו שפרסמנו באתרינו, בתנאי שתעשה זאת בצורה הוגנת וחוקית ואינה פוגעת במוניטין שלנו או מנצלת מזה. אינך חייב ליצור קישור באופן שיציע שום צורה של איגוד, אישור או תמיכה מצדנו, כאשר אין כאלה.

אם ברצונך לקשר או לעשות שימוש כלשהו בתכנים באתרנו למעט שימוש אישי שאינו מסחרי, אנא פנה אל info@theartnewspaper.com. אנו שומרים לעצמנו את הזכות למשוך את אישור הקישור ללא הודעה מוקדמת.

סימני המסחר שלנו: THE ART NEWSPAPER® הוא סימן המסחר הרשום.

מדיניות אחרת העשויה לחול על השימוש שלך באתרינו: תנאי שימוש אלה מתייחסים לתנאים הנוספים הבאים, החלים גם עליך:

• מדיניות הפרטיות שלנו, הקובעת את התנאים שבהם אנו מעבדים כל מידע אישי שאנו אוספים ממך, או שאתה מספק לנו. על ידי שימוש באתר שלנו אתה מסכים לעיבוד כזה ואתה מתחייב שכל הנתונים המסופקים על ידך מדויקים.

• מדיניות העוגיות שלנו, הקובעת מידע אודות העוגיות באתרנו.

אנו עשויים להשעות או לסגת מהאתר שלנו: האתר שלנו זמין ללא תשלום. אנו לא מתחייבים כי האתר שלנו, או כל תוכן בו, תמיד יהיו זמינים או ללא הפרעה. אנו עשויים להשעות או לסגת או להגביל את הזמינות של כל חלקי האתר שלנו או כל אחד מהם מסיבות עסקיות, תפעוליות וטכניות. אנו ננסה לתת לך הודעה סבירה על כל השעיה או משיכה. אתה גם אחראי להבטיח שכל האנשים שנכנסים לאתר שלנו באמצעות חיבור האינטרנט שלך מודעים לתנאי השימוש הללו ולתנאים ולהגבלות החלים האחרים, וכי הם עומדים בהם.


פרופיל המנוי שלך: אם תבחר, או שמספקת סיסמה או כל מידע אחר כחלק מהליכי האבטחה שלנו, עליך להתייחס למידע כזה כסודי ואסור לך לחשוף אותו לצד שלישי כלשהו. אם אתה יודע או חושד שמישהו מלבדך מכיר את קוד הגישה או הסיסמה שלך, עליך להודיע ​​לנו מייד בכתובת admin@theartnewspaper.com. אתה מסכים לעדכן את פרופיל המנוי שלך. אם, לדעתנו הסבירה, אינך מציית לתנאים אלה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשבית קוד זיהוי משתמש או סיסמה, בין אם נבחר על ידיך ובין אם הוקצה על ידינו, בכל עת. אנו לא מספקים ייעוץ מקצועי: החומרים שפורסמו על ידי THE ART NEWSPAPER® ניתנים למידע כללי בלבד. זה לא נועד להוות עצה עליה אתה צריך להסתמך. עליכם לקבל ייעוץ מקצועי או מומחה לפני שאתם נוקטים או נמנעים מכל פעולה על בסיס התוכן בפרסומים שלנו. למרות שאנו עושים מאמצים סבירים לעדכן את המידע באתרנו, איננו מתחייבים, מתחייבים או מתחייבים, בין אם מפורשים ובין אם משתמעים מכך, כי התוכן באתרנו מדויק, מלא או מעודכן. קישורים לאתרים חיצוניים: איננו אחראים לאתרים שאליהם אנו מקשרים: כאשר אתרנו מכיל קישורים לאתרים ומשאבים אחרים המסופקים על ידי צדדים שלישיים, קישורים אלה ניתנים לידיעתך בלבד. אין לפרש קישורים כאלה כאישור מאתנו לאתרים מקושרים אלה או למידע שתוכל להשיג מהם. אין לנו שליטה על התוכן של אותם אתרים או משאבים.

תוכן שנוצר על ידי משתמשים באתרי האינטרנט שלנו, בפורומים של מנויים ופרשנויות צד ג 'בשדות המדיה החברתית שלנו אינם מאושרים על ידינו: אתר זה עשוי לכלול מידע וחומרים שהועלו על ידי משתמשים אחרים באתר. מידע זה וחומרים אלה לא אומתו או אושרו על ידינו. התצוגות שהביעו משתמשים אחרים באתר שלנו אינן מייצגות את השקפותינו או ערכינו. אם ברצונך להתלונן על מידע וחומרים שהועלו על ידי משתמשים אחרים אנא פנה אלינו.

כל תוכן שתעלה לאתר שלנו ייחשב כלא סודי ולא קנייני. אתה שומר על כל זכויות הבעלות שלך בתוכן שלך, אך אתה נדרש להעניק לנו רישיון מוגבל לשימוש, לאחסן ולהעתיק את התוכן ולהפיץ ולהנגיש אותו לצדדים שלישיים.

יש לנו גם את הזכות לחשוף את זהותך לכל צד שלישי הטוען כי כל תוכן שפורסם או הועלה על ידך לאתרנו מהווה הפרה של זכויות הקניין הרוחני שלהם, או של זכותם לפרטיות.

יש לנו את הזכות להסיר כל פרסום שתפרסם באתרנו אם, לטעמנו, הפוסט שלך אינו עומד בתקני התוכן שלנו, לדעתנו.

אתה האחראי הבלעדי לאבטחה ולגיבוי של התוכן שלך.

איננו אחראים לתוכנות זדוניות ואסור לך להציג אותם. אנו לא מתחייבים שהאתר שלנו יהיה מאובטח או נקי מבאגים או תוכנות זדוניות. אתה אחראי להגדרת תצורת טכנולוגיית המידע, תוכנות המחשב והפלטפורמה שלך לגישה לאתר שלנו. עליך להשתמש בתוכנת הגנה מפני וירוסים משלך.

אסור לך לעשות שימוש לרעה באתר שלנו על ידי הצגת ביודעין וירוסים, סוסים טרויאניים, תולעים, פצצות לוגיקה או חומר אחר זדוני או מזיק טכנולוגית. אסור לך לנסות להשיג גישה לא מורשית לאתר שלנו, לשרת בו מאוחסן האתר שלנו או לשרת, מחשב או בסיס נתונים כלשהם המחוברים לאתר שלנו. אסור לך לתקוף את האתר שלנו באמצעות מתקפת מניעת שירות או מתקפת מניעת שירות מבוזרת. בהפרת הוראה זו, היית מבצע עבירה פלילית על פי חוק שימוש לרעה במחשבים משנת 1990. אנו נדווח על כל הפרה כזו לרשויות אכיפת החוק הרלוונטיות ואנו נשתף פעולה עם הרשויות הללו על ידי חשיפת זהותך בפניהם. במקרה של הפרה כזו, זכותך להשתמש באתר שלנו תיפסק מיידית.

האחריות שלנו לאובדן או נזק שנגרם לך: איננו שוללים או מגבילים בשום צורה את אחריותנו כלפיך כאשר הדבר יהיה בלתי חוקי לעשות זאת. זה כולל אחריות בגין מוות או נזק אישי שנגרם עקב רשלנותנו או רשלנותם של עובדינו, סוכנינו או קבלני המשנה ועל הונאה או מצג שווא.

אם אתה משתמש עסקי: אנו לא כוללים את כל התנאים, האחריות, המצגים או התנאים האחרים המשתמעים עשויים לחול על האתר שלנו או על כל תוכן בו. לא נהיה אחראים כלפיך בגין כל אובדן או נזק, בין אם בחוזה, עוולה (כולל רשלנות), הפרת חובה סטטוטורית, או אחרת, גם אם ניתן לחזות מראש, הנובעים מכך או בקשר עם: (i) שימוש או חוסר יכולת להשתמש באתר שלנו; או (ii) שימוש או הסתמכות על כל תוכן המוצג באתרנו.

• בפרט, לא נהיה אחראים על:

• אובדן רווחים, מכירות, עסק או הכנסות;

• הפרעה עסקית;

• אובדן חיסכון צפוי;

• אובדן הזדמנויות עסקיות, מוניטין או מוניטין; אוֹ

• כל אובדן או נזק עקיף או תוצאתי.

אם אתה משתמש צרכני: שים לב שאנו מספקים את האתר שלנו רק לשימוש ביתי ופרטי. אתה מסכים שלא להשתמש באתר שלנו למטרות מסחריות או עסקיות כלשהן, ואין לנו כל אחריות כלפיך בגין כל אובדן רווח, אובדן עסק, הפרעה עסקית או אובדן הזדמנות עסקית. אנחנו לא נהיה אחראים לכל נזק למכשיר שלך או לנתונים שבהם נזק כזה נגרם על ידי אספקת תוכן דיגיטלי פגום, אם היית יכול להימנע מהנזק אם היית מקפיד על אמצעי זהירות סבירים של המערכת, כמו הפעלת עד תוכנת אנטי-וירוס תאריך.

אילו חוקי מדינה חלים על סכסוכים כלשהם? תנאי שימוש אלה, נושאם והיווצרותם נשלטים על ידי החוק האנגלי. אתה ושנינו מסכימים שבתי המשפט באנגליה ובוויילס יהיו בסמכות בלעדית.